De drukte op de skipiste is niets voor u?
Ontspanning en plezier naast de piste
BEZOEK ONS IN VORARLBERG...
Alpine Belevenissen en dromen in wit vindt u in Kleinwalsertal ook naast de piste. Onze winter wandelwegen en sneeuwschoenwandelingen brengen u naar de rustige plekken van Kleinwalsertal. Geniet van de rust in het dal tijdens het langlaufen of de grenzeloze vrijheid bij skitouren – sneeuwzeker, van december t/m april!
Bezoek Vorarlberg in het westen van Oostenrijk: www.vorarlberg.travel
HOE BEREIKT U KLEINWALSERTAL IN VORARLBERG
Met de auto:
Kleinwalsertal ligt in het noordoosten van de Oostenrijkse provincie Vorarlberg en is met de auto alleen via Oberstdorf (Duitsland/ Beieren) te bereiken. U hebt geen Vignet nodig en rijdt niet over tolwegen.
Met het vliegtuig
In een bereik van 100 km bevinden zich de volgende regionale vliegvelden: Memmingen (D), St. Gallen (CH) of Friedrichshafen (D)
Met de trein
Voor treinreizigers is Oberstdorf (Allgäu) het eindstation. Vanaf hier rijdt de Walserbus direct naar Kleinwalsertal (10km)
Share page...
...and tell others